Elektroinstalace Hlaváček

Revize elektrospotřebičů dle ČSN 331600 ed. 2

Hlavním předpokladem k podávání kvalitních pracovních výkonů na Vašem pracovišti je zajištění bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci. Používáte-li na Vašem pracovišti elektrospotřebiče, platí pro Vás ze zákona povinnost pravidelně kontrolovat a revidovat veškeré elektrospotřebiče.

Jednou z našich činností jsou pravidelné revize elektrospotřebičů podle ČSN 331600. Naši certifikování pracovníci Vám nabízejí služby:

  • revize elektrospotřebičů
  • vystavení autorizovaného certifikátu na každý zrevidovaný přístroj
  • opravy drobných závad na místě
  • sledování platnost revizí a upozornění na příští kontrolu

Revize provádíme vstupní, periodické i mimořádné v domácnostech, dále pro školy, školky, kancelářské a průmyslové objekty, ubytovny, hotely apod. a pravidelné revize elektrospotřebičů pro firmy v Ústí nad Labem a Ústeckém kraji.

Proč provádět revize elektrospotřebičů

Jak jsme zmínili, revize elektrospotřebičů vyžadují normy, Zákoník práce a legislativa, ale existují i jiné důvody:

  • pravidelnou revizí elektrospotřebičů chráníte nejen své zdraví a majetek, ale také zdraví svých zaměstnanců a klientů
  • možné včasné zjištění skryté závady na elektrospotřebiči
  • za nedodržování předpisů jsou vysoké pokuty
  • omezení rizika vzniku požárů
  • v případě škodné události může pojišťovna žádat o potvrzení splnění všech zákonných podmínek, při nedodržení je kráceno pojistné plnění
  • revize spotřebičů jsou základní podmínkou při certifikaci ISO

Při provádění revize elektrospotřebičů zajistíme drobné opravy na místě. U zjištění větší závady Vám doporučíme, zda lze vadný elektrospotřebič opravit nebo je lepší jej s ohledem na cenu opravy vyřadit a zakoupit nový.

Ověřená firma

Elektropráce Hlaváček - idatabaze.czElektroinstalace a elektromontáže - idatabaze.cz

Poslení příspěvky

Elektroinstalaci přenechte odborníkům
Autoservis Weber

Léto je období rekonstrukcí, inovací, a pokud právě stavíte či rekonstruujete dům, instalace elektriky vás zajisté nemine. Jistě přemýšlíte, zda si elektroinstalaci uděláte sami nebo se raději obrátíte na odborníka. V tomto ohledu je třeba dbát především na bezpečnost. Neodbornou instalací lze totiž způsobit nejen ztráty na materiálu, ale také v krajním případě i zdraví osob.

celý článek »
Druhy hromosvodů
Autoservis Weber

Hromosvod (bleskosvod) patří mezi nejdůležitější ochranné prvky proti úderu blesku. Zajišťuje maximální bezpečnost obyvatelům domu a chrání majetek před přímým úderem blesku, ale také snižuje vliv nepřímých úderů blesku do jiných objektů.

celý článek »