Elektroinstalace Hlaváček

Slaboproudé rozvody

Potřebujete nainstalovat kamerové systémy, rozvody telefonů, zabezpečovací zařízení, nebo rekonstruovat příjem televizních rozvodů a pořídit si satelit? Realizujeme veškeré elektroinstalace slaboproudých rozvodů, vše v rámci objektů, rodinných domků a bytů. Nabízíme profesionální dodávky a montáže, na všechny systémy nabízíme servisní služby včetně pravidelných servisních kontrol dle požadavků platné legislativy či požadavků výrobce.

Jsme připraveni navrhnout a realizovat dle Vašich požadavků:

  • rozvody telefonů, domácích telefonů a zvonků
  • rozvody PC sítí
  • zabezpečovací systémy
  • kamerové systémy
  • inteligentní domácí systém

Samozřejmostí je také nabídnutí konzultací, rad a projednání cenových nabídek.

Rozvody telefonů

Nabízíme instalaci pobočkových ústředen pro firmy nebo rozsáhlé soukromé objekty. Nainstalujeme a nastavíme vlastní telefonní ústředny, naši technici provedou rozvody veškeré kabeláže. Navrhneme řešení dle speciálních požadavků.

Zabezpečovací systémy EZS

Zabezpečovací systém má za úkol chránit váš majetek, a proto potřebujete takový systém, na který se dá spolehnout. Aby systém správně fungoval, je potřeba odborná instalace. Zajišťujeme kompletní dodávky a montáže zabezpečovací techniky v rozsáhlých areálech nebo rodinných domech na klíč. Samozřejmostí je diskrétní přístup v citlivých prostorách a přizpůsobení všem potřebám zákazníků.

Kamerové systémy

Kamerové systémy se staly nezbytnou součástí bezpečnostních a kontrolních systémů nejen v komerčních budovách a veřejných prostorech, ale také v rodinných domech. Pro monitorování vnitřních i venkovních prostor instalujeme kompletní systémy na bázi analogových i digitálních kamer. Nalezneme optimální řešení, aby zasahoval co nejméně do soukromí osob, ale aby byl vysoce funkční.

Nejen tyto, ale i další slaboproudé instalace jsme připraveni navrhnout a realizovat dle Vašich požadavků. Kontaktujte nás a společně to zvládneme.

Ověřená firma

Elektropráce Hlaváček - idatabaze.czElektroinstalace a elektromontáže - idatabaze.cz

Poslení příspěvky

Elektroinstalaci přenechte odborníkům
Autoservis Weber

Léto je období rekonstrukcí, inovací, a pokud právě stavíte či rekonstruujete dům, instalace elektriky vás zajisté nemine. Jistě přemýšlíte, zda si elektroinstalaci uděláte sami nebo se raději obrátíte na odborníka. V tomto ohledu je třeba dbát především na bezpečnost. Neodbornou instalací lze totiž způsobit nejen ztráty na materiálu, ale také v krajním případě i zdraví osob.

celý článek »
Druhy hromosvodů
Autoservis Weber

Hromosvod (bleskosvod) patří mezi nejdůležitější ochranné prvky proti úderu blesku. Zajišťuje maximální bezpečnost obyvatelům domu a chrání majetek před přímým úderem blesku, ale také snižuje vliv nepřímých úderů blesku do jiných objektů.

celý článek »