Elektroinstalace Ústí nad Labem

Spolehlivé a bezpečné zapojení elektrických zařízení, vodičů, jističů, ovládacích prvků a dalších částí vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti. Naše firma má bohaté zkušenosti v oblastech elektromontážních prací a elektroinstalace a vždy nabízíme komplexní řešení.

Provádíme kompletní elektroinstalace v Ústí nad Labem na nových stavbách všeho druhu včetně rodinných domů:

 • prohlídka objektu
 • projektová dokumentace
 • vypracování cenové nabídky
 • kompletní dodávka
 • provedení elektromontážních prací
 • v případě potřeby zajistíme projekt a revizi

Naše služby zahrnují bytové elektroinstalace, úpravy elektroinstalace pro novou kuchyň, koupelnu atd., opravy a nové montáže domácích telefonů, zvonků, alarmů, anténních systémů, datových a počítačových sítí, kamerových a zabezpečovacích zařízení.

Kromě samotné elektroinstalace zajistíme i pravidelné elektro revize pro zajištění bezproblémového a bezpečného chodu Vašich elektrických zařízení.

Zcela zdarma pro Vás vypracujeme cenovou nabídku na základě bezplatné prohlídky na místě.

Veškerou elektroinstalaci dokládáme se všemi potřebnými dokumenty pro elektrárenskou společnost.

Více elektroinstalace Ústí nad Labem »

Elektromontáže a elektroinstalace bez omezení

Jsme profesionální elektrikáři a nabízíme své služby nejen pro průmyslové montáže, ale řada z našich zákazníků je z domácností. Za dobu naší existence jsme provedli u mnoha zákazníků různé opravy a montáže elektroinstalací.

Uvažujete o rekonstrukci elektroinstalace? Kontaktujte nás a domluvte si návštěvu našeho servisního technika, který s Vámi zkonzultuje stav elektroinstalace a navrhne pro Vás optimální řešení.

Naši zaměstnanci mají pro montáže elektroinstalace všechny potřebné zkoušky dle platných zákonů.

Vadná elektroinstalace může napáchat velké škody

Koupili jste starší byt, domek nebo kancelář? Nezapomeňte si zjistit, zda je k elektroinstalaci platná elektro revize. Předejdete tak nejen možným škodám na majetku, ale také i případným úrazům způsobeným právě vadnou elektroinstalací.

Jsme připraveni rychle zasáhnout při akutních problémech s elektroinstalací. V Ústí nad Labem jsme Vám k dispozici denně 24 hodin, 7 dní v týdnu. Zaručujeme profesionální přístup!

Hromosvody Ústí nad Labem

Kromě elektroinstalace provádíme také montáže hromosvodů na rodinné domy a další objekty. Výchozí i pravidelné revize hromosvodů, montáže nových hromosvodů a opravy stávajících.

Zajistíme:

 • měření funkčnosti hromosvodu
 • opravy hromosvodu
 • vypracování projektu hromosvodu
 • zajištění revizní zprávy na hromosvod

Naši revizní technici mají potřebná osvědčení pro revize hromosvodů. Nemusíte hlídat termíny revizí hromosvodů a jímacích soustav. O konci revizní lhůty Vás budeme s předstihem informovat.

Je revize hromosvodů potřeba?

Hromosvody slouží nejen k ochraně budov a domů, ale také lidí v objektech před nebezpečnými účinky blesku a proto z hlediska bezpečnosti lidského zdraví a majetkových škod je nutné toto zařízení udržovat provádět pravidelné kontroly i revize.

Navíc prováděná měření při revizi odhalí závady hromosvodů, které nejsou vidět. Například nejčastější závada, je koroze svodu hromosvodu těsně pod povrchem zeminy. Díky korozi je zemní odpor přerušen a nevyhovuje předepsaným hodnotám ČSN. Tato závada se ukáže právě díky revizi a opraví se instalací nového zemniče.

Pravidelná revize hromosvodu v předepsaných lhůtách Vám pomůže, pokud dojde k úderu blesku a škodám na majetku, při vyřizování pojistné události s pojišťovnou. Prošlá revizní zpráva hromosvodu může být nakonec i důvodem pro nevyplacení pojistky.

Více hromosvody Ústí nad Labem »

Zabezpečovací zařízení Ústí nad Labem

Provedeme kompletní dodávku, přípravu, montáž i servis zabezpečovacího zařízení - elektronické zabezpečovací a požární systémy, video a domácí telefony, uzavřené kamerové systémy v bytech, v kancelářích, rodinných domech a dalších objektech. Poskytneme také návrh elektronického zabezpečovacího zařízení.

Naše firma Vám nainstaluje  zabezpečovací zařízení nebo kamerové systémy ve Vaší nemovitosti podle Vašich požadavků.  Našim zákazníkům nabízíme v oblasti zabezpečení a alarmů velmi kvalitní a spolehlivé zabezpečovací zařízení instalované s maximální odpovědností.

Zajišťujeme pro zabezpečovací zařízení návrhy instalací a také servis. Dodat kvalitní zabezpečovací systémy od prověřených dodavatelů je naším cílem. Kromě zabezpečovacích systémů a kamerových systémů realizujeme také zabezpečovací signalizace a elektronické požární signalizace (EPS).

Více zabezpečovací zařízení Ústí nad Labem »

Elektro revize Ústí nad Labem

Revize elektrických zařízení, spotřebičů, hromosvodů a elektrického ručního nářadí jsou velmi důležité a rozhodně by se neměly podceňovat. Navíc provádět revize elektro nařizuje zákoník práce a zákon č. 174/68 Sb. o dozoru nad bezpečností práce ve spojení s příslušnými normami a vyhláškami. Nejdůležitějším důvodem provádět elektro revizi je zajištění bezpečnosti lidí při každodenní práci s těmito zařízeními. Dále je to ochrana majetku před škodami způsobenými působením elektrického proudu vyvolané lidskou činností nebo působením přírodních jevů. A v neposlední řadě je elektro revize jeden z prvních požadovaných dokladů, jež vyžaduje orgán Státního úřadu inspekce práce.

Provádíme elektro revize:

 • výchozí revize elektroinstalací - při prvním uvedení zařízení do provozu
 • pravidelné revize elektroinstalací - u zařízení již provozovaných
 • mimořádné revize elektroinstalací - po úpravě nebo opravě elektroinstalace
 • zajistíme odstranění závad, které se objeví během revize
 • zajistíme správu Vaší nemovitosti s ohlídáním termínů revizí

Revize elektro provádějí naši certifikovaní revizní technici, kteří mají platné oprávnění a osvědčení k provádění revizí.  Pro kvalitní práci disponujeme patřičným vybavením a přístroji.

Více elektro revize v Ústí nad Labem »

Elektroinstalace Ústí nad Labem ▪ hromosvody ▪ zabezpečovací zařízení ▪ elektro revize

Rychlá navigace službami

Více o nabízených službách se dozvíte » zde « nebo nás neváhejte kontaktovat

Elektropráce Hlaváček - idatabaze.czElektroinstalace a elektromontáže - idatabaze.cz
Novinky

Elektroinstalaci přenechte odborníkům

04.09.2015

Léto je období rekonstrukcí, inovací, a pokud právě stavíte či rekonstruujete dům, instalace elektriky vás zajisté nemine. Jistě přemýšlíte, zda si elektroinstalaci uděláte sami nebo se raději obrátíte na odborníka. V tomto ohledu je třeba dbát především na bezpečnost. Neodbornou instalací lze totiž způsobit nejen ztráty na materiálu, ale také v krajním případě i zdraví osob.

Celý článek »

Druhy hromosvodů

18.06.2015

Přemýšlíte o hromosvodu?

Hromosvod (bleskosvod) patří mezi nejdůležitější ochranné prvky proti úderu blesku. Zajišťuje maximální bezpečnost obyvatelům domu a chrání majetek před přímým úderem blesku, ale také snižuje vliv nepřímých úderů blesku do jiných objektů.

Celý článek »
Kontakty
Elektro práce Hlaváček

Elektropráce Hlaváček

tel. +420 471 008 632
mob. +420 724 808 852
mob. +420 723 057 043
SKYPE - zdenda1459
ICQ - 403498406
hlavacek.elektro@seznam.cz