Elektroinstalace Hlaváček

Inteligentní elektroinstalace

Plánujete stavbu domu nebo rekonstrukci a chcete využít nejmodernější technologie? V dnešní době je na trhu spousta nových systémů pro zabezpečení, řízení a pohodlí domova. Inteligentní systémová elektroinstalace, Vám může výrazně zjednodušit život ve vašem domě – přinese vám pohodlí, nezanedbatelné úspory i bezpečnost.

S inteligentní elektroinstalací můžete ovládat a kontrolovat svůj dům z jakéhokoli místa na světě. V době vaší nepřítomnosti systém automaticky sleduje a řídí provoz vaší domácnosti. Inteligentní elektroinstalace nabízí:

  • provádění měření a regulace v topném systému
  • ovládání a řízení osvětlení
  • ovládání spotřebičů
  • spínání ventilace
  • řízení pohonu okenních žaluzií nebo rolet
  • řízení pohonu otevírání a zavírání oken
  • spínání závlahových systémů
  • a další funkce

Chytrá elektroinstalace Vám výrazně sníží náklady na provoz domu

Topení, osvětlení, rolety, vrata, i různé spotřebiče vzájemně spolupracují tak, aby docházelo k optimalizaci a úsporám elektrické energie. Pokud v místnosti větráte, systém automaticky vypne topné těleso, automaticky zhasne světla a odpojí nepotřebné spotřebiče, odejdete-li z domu.

Dokáže simulovat provoz domácnosti, když nejste doma

Chytrá elektroinstalace svítí v různých místnostech a různě dlouho, nepravidelně zapíná světla, televizi, rádio, spouští a vysunuje žaluzie. Vše vypadá tak, jako když jste doma. Systém také dokáže spolupracovat se zabezpečovacím systémem a v případě narušení objektu vám podá zprávu například na mobilní telefon nebo na pult centrální ochrany.

Komfort a pohodlí to je inteligentní elektroinstalace

Vše ovládáte z jedné místnosti a z jednoho místa, třeba z vašeho oblíbeného křesla. Dosud jste museli osvětlení a spotřebiče ovládat stiskem spínače, každého zvlášť. S inteligentní elektroinstalací lze zařídit spolupráci jednotlivých systémů a sjednotit jejich ovládání. Z jednoho místa tak ovládáte osvětlení, žaluzie i spotřebiče. Z obývacího pokoje jedním ovladačem zapnete např. osvětlení bazénu a vyhřívání, nebo změníte světelnou scénu obývacího pokoje dle nálady a činnosti.

Naše firma Vám zajistí kompletní realizaci inteligentní elektroinstalace, integraci těchto nových technologií do stávajících elektroinstalací a samozřejmě vás je naučíme obsluhovat.

Ověřená firma

Elektropráce Hlaváček - idatabaze.czElektroinstalace a elektromontáže - idatabaze.cz

Poslení příspěvky

Elektroinstalaci přenechte odborníkům
Autoservis Weber

Léto je období rekonstrukcí, inovací, a pokud právě stavíte či rekonstruujete dům, instalace elektriky vás zajisté nemine. Jistě přemýšlíte, zda si elektroinstalaci uděláte sami nebo se raději obrátíte na odborníka. V tomto ohledu je třeba dbát především na bezpečnost. Neodbornou instalací lze totiž způsobit nejen ztráty na materiálu, ale také v krajním případě i zdraví osob.

celý článek »
Druhy hromosvodů
Autoservis Weber

Hromosvod (bleskosvod) patří mezi nejdůležitější ochranné prvky proti úderu blesku. Zajišťuje maximální bezpečnost obyvatelům domu a chrání majetek před přímým úderem blesku, ale také snižuje vliv nepřímých úderů blesku do jiných objektů.

celý článek »